خدمات مشاوره پردازگستر تدبیر

سازمان‌ها و شرکت‌ها فارغ از اندازه و حوزه کاری، در طول حیات خود بارها به خدمات مشاوره کسب‌‌وکار نیاز پیدا خواهند کرد. تغييرات سريع و عميق فناوری و علمي سبب شده هر از چند گاهی مطالب و نظريه‌های جديدی ارائه گردد كه براي بقا به ناچار بايد این علوم و معارف جديد را آموخت و برخی از نظريه‌های قديمی را كه كارآيی ندارند، كنار گذاشت.

یکی از معمول‌ترین دلایلی که باعث می‌شود سازمان‌ها از مشاوران کمک بگیرند کسب اطلاعات می‌باشد؛ کسب اطلاعات ممکن است نیازمند نظرسنجی، بررسی هزینه‌ها، مطالعات امکان‌سنجی، پژوهش بازار و یا تحلیل ساختار رقابتی صنعت و یا کسب‌و‌کار باشد. سازمان در این حالت به تخصص ویژه‌ مشاور و یا اطلاعاتی به‌روز و دقیق‌تر از آنچه خودش در اختیار داشته نیاز دارد. بنابراین، دریافت مشاوره تخصصی از افراد باتجربه و حرفه‌ای می‌تواند سازمان را سریع‌تر به اهداف عالیه آن برساند.

مشاوران متخصص در پردازگستر تدبیر، بالاترین سطح تخصص را ارائه می دهند که به طبع می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری گردد. مشاوران کسب و کار می‌توانند شرکایی ماندگار باشند که با خود، مهارت‌های جدیدی برای سازمان‌ها به ارمغان می‌آورند. صرفه‌جویی در هزینه، وقت و استرس‌های ناشی از کار را می‌توان از مزایای استفاده از مشاور دانست.

مراحل ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی

مشاوره ارائه شده توسط پردازگستر تدبیر طی سه مرحله زیر انجام می‌پذیرد:

مرحله سوم: اجرا

مرحله دوم :مرحله تحلیل (ارائه پیشنهادات آموزشی و اجرایی)

مرحله اول : شناخت