دوره آموزشی مدیران و سرپرستان مرکز تماس

چرا مدیران و سرپرستان باید این دوره ها را بگذرانند؟

حوزه سرپرستی یکی از چالش برانگیزترین حوزه‌های مدیریتی سازمان است؛ چرا که سرپرست باید با مدیران و روسا از یک سو و از سوی دیگر با کارکنان سازمان ارتباط داشته باشد. از این رو، برای تبدیل شدن یک نیروی کار ساده به فردی متخصص، به فراگیری دانش و مجهز شدن به برخی دانش دوره آموزشی مدیران و سرپرستان مرکز تماس و مهارت‌های مدیریتی از قبیل برقراری ارتباط، ایجاد انگیزه در کارکنان، افزایش بهره‌وری، اداره کارکنان مشکل دار و مشکل ساز و…. نیاز دارد.

با توجه به فرصت‌هاي شغلي متعدد و متنوع موجود براي کارشناسان و متخصصان مديريت و سرپرستي سازمان‏ها و همچنين سطح درآمدی مطلوب، اين پست سازماني در دنيا به واسطه روند رو به رشد سازمان‌ها و ارگان‌ها و نياز مبرم آن‌ها به پياده‌سازي سيستم مديريت صحيح و اصولي در روند اجراي کار، بسياري از علاقه‌‏مندان به فعاليت در حوزه مديريت و سرپرستي براي شرکت در دوره‌‏هاي آموزشي مديريت و سرپرستي سازمان‌ها، اقدام کرده‌اند.

فراگيران با شرکت در دوره‌هاي آموزشي مديريت و سرپرستي، علاوه بر برخورداري از شانس ورود به بازار کار مي‌توانند در حوزه کاري خود نيز به واسطه پياده‌سازي اصول و مباني صحيح مديريت، اقدامات موثری در راستاي ارتقاي سطح کسب و کار و افزايش راندمان کاري خود انجام دهند.

بسیاری از افراد گمان می‌کنند تصدی پست مدیریت و سرپرستی، آن‌ها را از زیردست بودن و امرونهی دیگران شنیدن راحت می‌کند. اما باید توجه داشت که تصدی پست سرپرستی یا هر پست مدیریتی بار مسئولیت فرد را سبک‌تر نمی کند. به عبارت دیگر، اگر چه اختیارات سرپرستان از کارکنان معمولی بیشتر است، اما در عین حال مسئولیت‌های مضاعفی بر عهده آنان گذاشته می‌شود.

پرسش های متداول

این دوره مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزشی مدیران و سرپرستان را می‌توان یک دوره جامع و تکمیلی برای همه مدیران و سرپرستانی که به دنبال ارتقا و بهبود شرایط مدیریتی خود هستند، دانست. به همین خاطر اگر به عنوان مدیر و یا سرپرست یک مرکز تماس مشغول به کار هستید، این دوره به شما پیشنهاد می‌شود.

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

در صورتی که به عنوان یک مدیر یا سرپرست در مراکز تماس مشغول به کار هستید، این دوره برای شما پیش نیاز ندارد. اما اگر به عنوان کارشناس در مرکز تماس فعالیت دارید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا دوره‌های آموزشی کارشناسان را بگذرانید.

آیا می‌توان در این دوره‌ها به صورت غیرحضوری هم شرکت کرد؟

در حال حاضر این دوره‌ها تنها به صورت حضوری برگزار می‌گردد. متعاقباً در صورت فراهم شدن برگزاری دوره به صورت مجازی اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا پس از اتمام دوره گواهینامه ارائه می‌شود؟

بله. پس از پایان هر دوره گواهینامه معتبر ارائه می‌گردد.