محتوا

در دنیای امروزکه هر لحظه شاهد پیشرفت و نوآوری‌ در صنعت مراکز تماس هستیم، یک محتوا مناسب و جدید می‌تواند به افزایش اطلاعات و ارتقا‌ء سطح دانش و همچنین آگاهی از به‌روزترین رویدادها در این حیطه، کمک شایانی نماید؛ از این رو مطالعه مداوم و اطلاع از شرایط روز دنیا برای هر فرد و هر سازمان ضروری است.

پردازگستر تدبیر، به کمک تیم متخصص تولید محتوای خود، اقدام به تهیه اطلاعات مورد نیاز برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مرکز تماس در قالب‌های متنوع مقاله، ویدئوهای آموزشی و اینفوگرافی نموده تا آن‌ها را با مفاهیم و رویدادهای تازه‌ این صنعت بیشتر آشنا سازد.

مقالات

در فرایند تولید محتوا، هدف از نگارش و تدوین مقالات، ارائه نتایج تحقیقات و بررسی‌های انجام شده در زمینه‌های مختلف توسط یک محقق به خوانندگان می‌باشد. مقاله‌های زیادی در خصوص مراکز تماس با هدف آشنایی افراد با مراکز خدمات مشتریان، مراکز ارتباط، نحوه کار این مراکز و بسیاری موضوعات مرتبط با این صنعت در سراسر جهان منتشر شده است. در این بخش مقالاتی از تازه‌ترین دستاورد‌ها و  آخرین رخدادهای مراکز ارتباط تهیه و تدوین شده است.

ویدئوها

گاهی ممکن است فرصت خواندن مقاله‌های چند صفحه‌ای یا دیدن یک فیلم آموزشی طولانی را نداشته، اما علاقه‌مند باشید تا نکاتی در خصوص چگونگی برخورد با مشتریان، ایجاد یک تجربه مشتری عالی و به طور کلی در مورد مبحث مورد نظرتان بدانید. در این بخش، می‌توانید در مدت زمانی کوتاه با تماشای ویدئوهای آموزشی، که تیم تولید محتوا پردازگستر تدبیر تهیه کرده، به نکات مهمی در رابطه با مراکز تماس دست یابید.

اینفوگرافی

گاهی مواقع افراد نیازمند مطالعه مطالبی برای داشتن اطلاعات بیشتر در زمینه‌های مختلف هستند، اما خستگی ناشی از یک روز پر مشغله و سختی خواندن متون طولانی در مسیر رفت و آمد، ممکن است این امکان را از آن‌ها بگیرد. اینفوگرافی می‌تواند در کمترین زمان و به راحت‌ترین روش ممکن، به یادگیری اطلاعات و به خاطر سپردن آن‌ها کمک نماید.

keyboard_arrow_up
مشاوره

درخواست مشاوره رایگان

    در صورت نیاز به مشاوره می توانید فرم را تکمیل نمایید و یا با ما ر ارتباط باشید.