پروژه مدیریت و نظارت بر ایجاد 110 شعبه جدید بانک

این پروژه در سه دوره زمانی انجام شد و شامل نظارت و پیگیری کلیه امور مربوط به ایجاد شعب جدید از مرحله یافتن مکان مناسب و دریافت مجوزهای مربوطه از مراجع ذیربط و سپس ایجاد زیرساخت‌ها و تجهیز آنها و همچنین انتصاب کارکنان و همچنین آماده شدن شعب برای افتتاح بود. در تمامی مراحل پیگیری و کنترل؛ مشکلات و کاستی‌ها و ناهماهنگی‌ها ضمن تماس با مراجع ذیربط رفع و در نهایت کلیه شعب جدید بتدریج به بهره‌برداری رسیده و گام مهمی در توسعه انجام امور بانکی و ارائه خدمات به مشتریان و جلوگیری از فشردگی و معطلی آنان بعلت کمبود شعب در تهران و شهرستانها پرداخته شد. اصولاً ایجاد شعب جدید، انجام فعالیتهای بانکی را برای مشتریان در سراسر کشور تسهیل نموده که این خود به عنوان یک فعالیت ملی محسوب می‌شود و در روند فعالیت‌های بانکی، مالی و اعتباری کشور مؤثر می‌باشد.

پروژه اصلاح اطلاعات مشتریان

پروژه اصلاح اطلاعات مشتریان را می‌توان یک پروژه بدیع و تجربه‌ای نو در پالایش، ارتقاء و سلامت اطلاعات بانک برشمرد. از دستاوردهای پروژه مذکور، می توان در جهت وصول مطالبات معوقه بانک ها، رتبه بندی مشتریان اعتباری، تهیه آمار و اطلاعات دقیق مشتریان، کاهش ریسک های عملیاتی با هدف افزایش درآمدهای مربوطه، کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش رضایت مندی مشتریان، استفاده نمود. این پروژه برای رفع آلودگی و اصلاح اطلاعات برای محدوده 6،500 مشتری و تعداد 24,000 فقره تسهیلات ایشان در سراسر کشور انجام گردید. این پروژه از اسفند ماه 1396 آغاز گردید. در این پروژه پرونده مشتریان حقیقی و حقوقی تسهیلات بانک از طریق اعزام تیم‌های کارشناسی به تمام شهرها و شعب موردنظر بدقت مورد بررسی قرار گرفت و نواقص پرونده‌ها آشکار و تصحیح شد و سپس در سامانه ‌های مربوطه ثبت گردید.

ارائه راهکارها برای رفع مشکلات و کمبودهای فرآیند تسهیلات، پیشنهادات جهت هر چه بهتر انجام امور بانکی بخش دیگری از این پروژه بود. درپایان کار سه گزارش کاربردی در سه جلد شامل جلدیک- جمع بندی و نتایج تحلیلی، جلد دو-بانک اطلاعات سوالات و پاسخ ها و جلد سه-منابع استخراج اطلاعات تهیه و تدوین گردید.

پروژه ایجاد شعب فاخر (ویژه)

پروژه ایجاد شعب فاخر در فازهای یک، دو، سه، چهار و پنج، 171 شعبه در سراسر کشور را تحت پوشش قرار داد و دارای سه بخش عمده یعنی آموزش رفتاری به کارکنان بانک برای برخورد مناسب با مشتریان، تغییر دکوراسیون بخش مشتریان برای جلب بیشتر آنها و پایش نامحسوس کارکنان و نظرسنجی تلفنی و حضوری از مشتریان بانک می‌باشد. هدف از انجام این پروژه جلب بیشتر مشتریان جدید به بانک و افزایش وفاداری مشتریان و جذب سرمایه بیشتر در شعب منتخب بانک می‌باشد و این شرکت با انجام موفقیت‌آمیز پروژه، نقش مؤثری در این رابطه ایفا نموده است.

پروژه‌های مشاوره و پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

تجربه‌ی ده‌ها پروژه پیاده سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات که در سطح ملی و بین‌المللی موفق به اخذ گواهی این سیستم مدیریتی شده‌اند. در این پروژه‌ها متناسب با شناخت سازمان و بلوغ ارزیابی شده بعد از شناسایی و ارزیابی مخاطرات اطلاعاتی سازمان اقدام به ایجاد روال‌هایی اثر بخش جهت مدیریت مطلوب این مخاطرات گردیده است. صنایعی نظیر مالی و اعتباری، مراکز تماس، نفت گاز و پتروشیمی، پزشکی، دانشگاهی و مراکز آموزشی، صنعت برق و مخابرات از تجارب تیم فنی این مجموعه می‌باشد.

پروژه‌های مشاوره و پیاده سازی سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

تجربه‌ی مشاوره و پیاده سازی فرآیندهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات مبتنی بر بروزترین چارچوب‌های معتبر و جهانی و همچنین آموزش و پرورش نیروش انسانی ماهر مشتریان در این حوزه با هدف نگهداری و بروزرسانی سیستم ایجاد شده از اهدافی است که پروژه‌های این شرکت محقق گردیده است.

پروژه‌های مشاوره و طراحی حاکمیت فناوری اطلاعات

این شرکت از معدود شرکت‌هایی است که تجربه طراحی نظام حاکمیت فناوری اطلاعات را در کارنامه خود دارد، همچنین تجربه ارزشمند طراحی و پیاده سازی همزمان سه نظام مدیریتی امنیت اطلاعات، خدمات فناوری اطلاعات و حاکمیت فناوری اطلاعات با ایجاد روش شناسی بومی سازی و شخصی سازی شده از تجارب ارزنده این مجموعه به حساب می‌آید.

ارزیابی بلوغ، ارزیابی انطباق و تدوین نقشه‌ی راه سیستم‌های مدیریتی

تجربه ده‌ها پروژه ارزیابی بلوغ در حوزه‌های امنیت اطلاعات، خدمات فناوری اطلاعات و حاکمیت فناوری اطلاعات و تدوین گزارش‌های ارزیابی وضع موجود و پیشنهاد وضع مطلوب از جمله خدماتی است که برخی از مشتریان ما از آن بهره‎ گرفته‌اند. برخی از این پروژه‌ها با اهداف متفاوتی اعم از شناسایی مخاطرات فناوری اطلاعات در سازمان، تدوین طرح جامع امنیت اطلاعات، تدوین طرح جامع فناوری اطلاعات و تدوین طرح وضعیت مطلوب خدمات فناوری اطلاعات طراحی و پیاده سازی گردیده اند. همچنین در برخی از پروژه‌ها ارزیابی انطباق با سیستم‌های مدیریتی نظیر سیستم مدیریت امنیت اطلاعات و سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات جهت شناسایی و تحلیل شکاف برای دریافت گواهی‌های این سیستم‌های مدیریتی صورت گرفته است.

مشاوره ایجاد، پیاده‌سازی و بهبود مراکز ارتباط

این مجموعه بعنوان اولین مجموعه پیشرو در ارائه خدمات مشاوره مراکز ارتباط بعنوان بزرگترین و ماهرترین مجموعه، تجارب متعددی را در کارنامه خود ثبت نموده است. شرکت در رویدادهای متعدد ملی و بین‌المللی بعنوان سخنران اصلی، برگزاری رویدادها و سمینارهای متعدد آموزشی و همچنین ارزیابی‌های اثربخش و کارا از جمله مواردی است که توسط تیم متخصص این مجموعه اجرایی و در کارنامه این شرکت ماندگار گردیده است.

برگزاری دوره‌های آموزشی

این مجموعه تنها مرکز آموزشی معتبر در حوزه مراکز ارتباط است که بعنوان مرجعی معتبر در این حوزه با نام تجاری”آکادمی ارتباط سفیر” مشغول به فعالیت بوده است؛ که با توجه به نیاز مشتریان و اهمیت آموزش در حوزه‌های امنیت اطلاعات، خدمات فناوری اطلاعات، حاکمیت فناوری اطلاعات، مدیریت حوادث خدمات و امنیت فناوری اطلاعات و مدیریت مخاطرات خدمات و فناوری اطلاعات، دوره‌هایی مبتنی بر سرفصل‌های استاندارد جهانی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی، رویدادها، سمینارها و تولیدمحتواهای نوشتاری، صوتی و تصویری در این حوزه‌ها در قالب آکادمی نموده است.