دوره آموزشی بدو خدمت (ویژه مرکز تماس)

آموزش یکی از مقوله‌های دنیای پیشرفته و زندگی بشر در تمام اعصار بوده و امروزه به یکی از مهم‌ترین مسائل در زندگی وی تبدیل شده است. به طوری که می‌توان پیشرفت بشر را حاصل یادگیری آموزش، فهمِ دانشِ نهفته در آن و در انتها، بکارگیری آن دانش و آموزشِ آموخته شده دانست. انسان‌های یادگیرنده، سرآغازی برای سازمان‌های یادگیرنده هستند؛ سازمان‌هایی که یکایک پرسنل آن از قابلیت‌هایی منحصربه‌فرد برخوردار بوده و هر یک از مدیرعامل گرفته تا نیروهای سطوح پایین‌تر، به شکل مداوم در حال یادگیری و مهارت‌افزایی هستند.

دوره آموزشی بدو خدمت برای افرادی که هیچ‌گونه سابقه کاری در زمینه مراکز تماس ندارند، این امکان را فراهم می‌سازد تا با یادگیری و آشنایی با مباحث آن بتوانند در این مراکز مشغول به کار شوند. در این دوره‌ها سعی بر آن است که شرکت‌کنندگان اطلاعاتی در خصوص مراکز تماس، نحوه کار، رفتار و همچنین مهارت‌های اولیه مورد نیاز برای فعالیت در یک مراکز تماس را فرا گیرند.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

با توجه به کامل بودن آموزش‌های این دوره تمام افرادی که فاقد سابقه کاری هستند، می‌توانند در آن شرکت نمایند. دوره گواهینامه معتبر ارائه می‌گردد.

چرا نیروهای مبتدی باید این دوره ها را بگذرانند؟

دوره‌های بدو خدمت برای افرادی که هیچ‌گونه سابقه کاری در زمینه مراکز تماس ندارند، این امکان را فراهم می‌سازد تا با یادگیری و آشنایی با مباحث آن بتوانند در این مراکز مشغول به کار شوند. در این دوره سعی بر این است که شرکت‌کنندگان اطلاعاتی در خصوص نحوه کار در مراکز تماس، در محیطی که شبیه‌سازی شده، فرا گیرند.

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

این دوره کاملاً جامع بوده و برای شرکت در آن، به گذراندن دوره‌های پیش نیاز احتیاجی نیست.

آیا می‌توان در این دوره‌ها به صورت غیرحضوری هم شرکت کرد؟

در حال حاضر این دوره‌ها تنها به صورت حضوری برگزار می‌گردد. متعاقباً در صورت فراهم شدن برگزاری دوره به صورت مجازی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بعد از برگزاری دوره آموزشی از افراد ارزیابی می‌شود؟

آزمون و ارزیابی به صورت عملی و کتبی، یک هفته پس از اتمام دوره‌های آموزشی صورت گرفته خواهد شد. صدور گواهینامه پایان دوره منوط به کسب حد نصاب قبولی (حداقل 8٠ % از كل نمره) می‏باشد. لذا حضور شرکت‌کنندگان در این دوره در کلیه ساعات آموزشی الزامی است.

پس از اتمام دوره آیا گواهینامه ارائه می‌شود؟

بله. پس از پایان هر دوره گواهینامه معتبر ارائه می‌گردد.