دوره‌های عمومی

هدف اصلی نظام آموزش به عنوان يكي از كاركردهاي مهم مديريت منابع انساني، فراهم آوردن زمينه‌هايی برای شکوفا شدن استعدادها و توانایی‌های افراد، جهت استفاده از آن‌ها و دستیابی به اهدافشان می‌باشد. كاركنان آموزش‌ديده نسبت به كاركنانی که از این ویژگی مهم بهره‌مند نیستند، به تغييرات سازماني و همچنين تغييرات جامعه به طور آگاهانه واكنش نشان مي‌دهند؛ از آن‌جا كه ادامه حيات و بقای سازمان تا حدود زيادي به دانش و مهارت كاركنان آن بستگي دارد، افراد آموزش ديده و با مهارت بیشتر، نقش مؤثرتري در كارآمد شدن و بهره‌وري سازمان خواهند داشت. از طرف ديگر، آموزش دوره‌های عمومی با افزايش ميزان اطلاعات، دانش، مهارت‌ها و قابليت‌هاي كاركنان، آنان را براي انجام وظايف و قبول مسئوليت‌هاي جديد، آماده‌ و مجهز می‌نماید.

آموزش دوره‌های عمومی می‌تواند برای تمامی افرادی که در یک سازمان مشغول به کار هستند، صرف نظر از نوع کار و سمت آن‌ها، مفید باشد.

دوره های آموزشی

چرا کارکنان یک سازمان باید این دوره‌ را بگذرانند؟

گذراندن این دوره باعث می‌شود شخص ریزه‌کاری‌هایی که برای داشتن ارتباطات و آداب رفتاری مناسب محیط کار نیازدارد، آموزش دیده و روابط کاری موثرتری داشته باشد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

هر شخصی که در یک سازمان، چه کوچک و چه بزرگ، مشغول کار است می‌تواند در این دوره شرکت نماید. حتی افرادی که هنوز مشغول به کار نشده‌اند نیز می‌توانند از اطلاعات این دوره‌ها استفاده نمایند.

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

با توجه به عمومی بودن سرفصلهای این دوره، به پیش نیاز احتیاج نخواهید داشت.

تجهیزات مورد نیاز در این دوره چه چیزهایی می باشد؟

در جلسات عادی صرفاً به همراه داشتن قلم و کاغذ جهت یادداشت‌برداری کافی است. اما برای برخی جلسات کارگاهی ممکن است به لپ‌تاپ نیاز داشته باشید که توسط استاد مربوطه اعلام می‌شود.

آیا می‌توان در این دوره‌ها به صورت غیرحضوری هم شرکت کرد؟

بله، دوره‌ها هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می‌گردد.

آیا پس از اتمام دوره گواهینامه ارائه می شود؟

بله. پس از پایان هر دوره گواهینامه معتبر ارائه می گردد.