ارزیابی آکادمی ارتباط سفیر

evaluation academy

مرکز تماس هر سازمانی به عنوان خط مقدم واحد عملیات آن سازمان محسوب می‌شود که به نظارت و ارزیابی دقیق و مداوم نیاز دارد. برای مدیریت موثر تجربه مشتریان خود، به ارزیابی معیارهای مورد نیاز جهت تعیین کارشناسان و عملکرد کلی مرکز تماس نیاز دارید. مرکز تماس با سایر جنبه‌های تجاری شرکت شما درهم تنیده است؛ به همین دلیل باید با بخش‌های دیگر سازمان مانند فروش، بازاریابی، تولید و تقریباً همه بخش‌های دیگر هماهنگ باشد تا بتواند یک تجربه مشتری عالی ارائه دهد. اتفاقات رخ‌داده در مرکز تماس می‌تواند باعث افزایش موفقیت‌های کسب‌وکار شما شده و یا به طور جدی باعث خدشه‌دار شدن نام تجاری شما شود.

ارزیابی آکادمی می‌تواند با ارزیابی نحوه پاسخگویی کارشناسان و بررسی نحوه عملکرد تیم کنترل کیفیت و همچنین نحوه مدیریت سرپرستان مرکز تماس شما، نقاط قوت و ضعف آن‌را مشخص کرده و جهت برطرف شدن آن‌ها به شما کمک نماییم. این ارزیابی ها با توجه به استانداردها و شاخص‎های جهانی صورت می‎گیرد و می‎تواند کیفیت مرکز تماس شما را در سطح مراکز تماس بین المللی ارتقا دهد.

با توجه به اینکه بهبود کارآیی مرکز تماس به تعیین و تجزیه و تحلیل شاخص هایی نظیر میانگین زمان رسیدگی به تماس‌ها(AHT)، سطح خدمت(SLA)، حل مشکل در اولین تماس(FCR)، درصد رضایتمندی مشتریان و … نیازمند است، تیم تخصصی آکادمی ارتباط سفیر با برنامه‌ریزی و ایجاد راهکارهای مناسب، به ارزیابی و توسعه این موارد پرداخته و طرح توسعه پیشنهادی خود را ارائه خواهد داد.

در آکادمی ارتباط سفیر، ما برای ارزیابی مرکز تماس شما بر روی تجزیه‌وتحلیل داده‌های سازمان تمرکز کرده و در نهایت از داده‌های جمع‌آوری شده برای بهبود رضایت مشتری و کاهش هزینه‌ها و در عین حال، افزایش درآمد استفاده می‌نماییم. همچنین در ایجاد و اجرای راه‌حل‌های ساده و عملی برای بهبود کیفیت و عملکرد شما، از متخصصان باتجربه در این زمینه استفاده می‌کنیم. به این خاطر که معتقد هستیم عملیات موثر، کلید ارائه یک تجربه مشتری ایده آل و استثنایی می‌باشد.