• English (English)

  توانایی ها و خدمات

  تجارب و سوابق کاری شرکت


  • تحلیل فاصله(GAP ANALYSIS)و بهبود ضریب ایمنی و امنیتی بانک‌ها  
  هدف بانک ها و موسسات مالی و اعتباری از اجرای این پروژه، کاهش وضع امنیتی موجود با وضعیت مطلوب و افزایش ضریب امنیتی شعب و سایر اماکن می باشد. درحال حاضر با تحول در بانکداری نوین، امکان سوءاستفاده از فناوری های جدید نیز افزایش پیدا کرده است. لذا با توجه به تصمیم بانک ها مبنی برایجاد یک ساختار امنیتی جامع و کامل در سطح کل شعب و مراکز ستادی، انجام این پروژه گام مهمی است درجهت دستیابی به اهداف مورد نظر.

  • ایجاد شعب متمایز در بانک ها
   از آنجایی که دنیای کار و پیشه در زمانه‏ ی ما به طرز فزاینده ای، خدمات محور شده است؛ مردم بیش از پیش از مراکزی که خدمات خوب ارائه میکنند، استقبال می نمایند. افزون بر خدمات، نوع طراحی های خاص و کاربردی نیز برای جذب مشتریان نقش مهمی دارند که در عصر امروز، خود یک مزیت رقابتی محسوب می‏گردد. تغییرات فیزیکی در محیط کاری سبب ایجاد رضایتمندی کارکنان و مشتریان می گردد که این امر موجب انجام هرچه بهتر وظایف و ارائه خدمات و رفتار بهتر از سوی کارمندان و در سویی دیگر، جذب هر چه بیشتر مشتریان گردیده که نتایج ارزنده ای را نصیب سازمان می کند. این طرح شامل سه بخش اصلی ذیل می باشد:
  • تغییرات فیزیکی در شعب: پخش موسیقی، پخش رایحه، چیدمان وسایل و دکوراسیون در سمت مشتریان شعب
  • تغییر الگوی رفتار کارکنان با مشتریان: موفقیت هر طرح اجرایی رابطه مستقیمی با نوع و میزان آموزش افراد مرتبط با آن فرآیند دارد.
  • پایش، ارزیابی و کنترل و نظارت براثربخشی اجرای طرح: کنترل، نظارت و ارزیابی از همان ابتدای اجرای طرح انجام می‏پذیرد و به طور مستمر و ماهانه گزارشات مربوطه اعلام می‏گردد.

  تشریفات و امور بین الملل
  تشریفات بین الملل و یا دیپلماتیک، آداب و رفتارهایی هستند که کشورها هنگام استقبال از میهمان های خارجی انجام میدهند. این نوع از تشریفات برای همه کشورها و شرکت ها بسیار حیاتی و تعیین کننده بوده و در صورتی که کوچکترین اشتباه و یا قصوری در آنها رخ دهد، موجب سو برداشت و اختلاف بین کشورها و شرکت ها میشود. از این جهت، غالبا مدیرانی برای اینکار انتخاب میشوند که دوره مدیریت تشریفات را گذرانده و مدرک مدیریت تشریفات دریافت کرده باشند.شرکت پردازگستر تدبیر با داشتن دو دهه تجربه مدیریتی و با بکارگیری نیروهای مجرب، زبده و متخصص با استفاده از دانش نوین به تشریفات و امور بین الملل می پردازد.
  • برگزاری سمینار، کنفرانس، گردهمایی و نمایشگاه های داخلی و بین المللی در حوزه های گوناگون اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی و انجام کلیه امور مربوطه از صفر تاصد در بهترین شرایط ممکن شامل سالن کنفرانس، تبلیغات، پذیرایی، گل آرایی، راهنما، مترجم همزمان، هدایا، برنامه های تفریحی، بازدیدها و گردشگری در تهران و شهرستان هاو غیره.
  • برگزاری ضیافت های صبحانه، ناهار، عصرانه، شام به مناسبت های مختلف با بالاترین استاندارد.
  • برگزاری جشن های روز ملی و انجام کلیه اقدامات مورد نیاز مراسم مذکور.
  • انجام کلیه امور مربوط به هیئت ها و میهمانان خارجی از بدو ورود تا زمان خروج از کشور شامل امور فرودگاهی، حمل و نقل، اسکان، راهنما، برنامه های جنبی و تفریحی و سایر نیازمندیها با توجه به درخواست های مشتری.
  • ارائه خدمات مشاوره و اجرائی کلیه امور تشریفاتی و بین المللی در مناسبت های مختلف.

   برگزاری دوره های آموزشی

  • برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مراکز تماس
  • برگزاری دوره های آموزشی بازاریابی و فروش
  • برگزاری دوره های آموزشی متناسب با نیاز سازمان ها

   چاپ جلد اول کتاب آشنایی با موارد ایمنی در شعب بانک ها
  با محوریت وقایع عمدی و برنامه ریزی شده
  بخش اول- روش های برقراری امنیت فیزیکی شامل هشت فصل
  بخش دوم- امنیت فرآیندی شامل هجده فصل
  بخش پیوست ها شامل سه پیوست

   طراحی و انجام نظرسنجی از مشتریان و تحلیل نتایج آن
  ارائه ی خدمات، بدون اطلاع از نیازها و انتظارات واقعی مشتریان تنها در شرایطی محقق می گردد که رقیبی در بازار وجود نداشته باشد.
  در صورت حضور رقبا، عدم اطلاع از نظرات مخاطبان کاهش سهم بازار را به دنبال خواهد داشت. در بدترین حالت عدم توجه به این مهم حذف شدن تدریجی را اجتناب ناپذیر می نماید. سنجش و پایش مستمر نیازها و سنجش میزان رضایت مشتریان، باعث ارتقاء سطح کیفی خدمات در میان مدت و درازمدت خواهد شد. نتیجه ی این عمل چیزی جز موفقیت روزافزون سازمان نخواهد بود. شرکت پردازگستر تدبیر با استفاده از تجهیزات و نیروهای آموزش دیده خود می تواند طبق جامعه آماری مورد نظر سوالات نظرسنجی را طراحی و اجرا نماید و نتایج آن را پس از تجزیه و تحلیل ارائه نماید.

  دانلود کاتالوگ پرداز گستر تدبیر

  با دانلود کاتالوگ الکترونیکی ما، با خدمات و دوره های آموزشی شرکت ما بیشتر آشنا شوید

  1
  امنیت

  رفع نواقص و کمبودهای شعب بانک ها وسایر موسسات مالی و اعتباری در خصوص مسایل امنیتی و ارتقاء سطح امنیت شعب

  آموزش

  آموزش به کارکنان شرکت‏ها، مراکز تماس، بیمارستان‏ها، دفاتر خدماتی، بانک‏ها و سایر موسسات مالی و اعتباری

  پایش مستمر

  آمادگی لازم را برای پشتیبانی از خدمات جهت رفع نواقص پروژه های موجود در حین اجرا و پس از انجام آن 

  میزان برگزاری دوره ها

  ایمنی و امنیت شعب بانک ها
  نگاه نو،ذهن نو ،زبان نو، عملکرد نو
  مدیریت خشم، مشتری عصبی 
  اصول و فنون مکالمات تلفنی

  ----- اعطای گواهینامه معتبر در پایان دوره آموزشی -----

  ما مشتاق شنیدن پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما هستیم

  نام و نام خانوادگی :*

  موضوع :

  پست الکترونیک :*

  متن پیام :*